Spring til indhold

15

MARTS

Ejendomsmæglernes
Landsorganisation
Generalforsamling

HOTEL KIRSTINE

FREDAG

kl. 21:30

NÆSTVED

18

APRIL


Plejecenter
Byageren

FORÅRSKONCERT

TORSDAG

kl. 14:30

NÆRUM

20

APRIL

Patientforeningen
Lungekræft
Generalforsamling

KONCERT & UDSTILLING

LØRDAG

kl. 20:00

SVENDBORG

24

APRIL


Cirkel
Ordenen

KONCERT & UDSTILLING

ONSDAG

kl. 19:00

FREDERIKSBERG

30

APRIL


Plejeboligerne
Bakkegården

FORÅRSKONCERT

TIRSDAG

kl. 14:00

GLADSAXE

01

MAJ


FOA
Sønderjylland

ARBEJDERNES KAMPDAG

ONSDAG

kl. 15:30

RØDEKRO

02

MAJ


Gigtskolen
Metronomen

KONCERT & UDSTILLING

TORSDAG

kl. 16:00

FREDERIKSBERG

04

MAJ

Patientforeningen
Lymfekræft & Leukæmi
Generalforsamling

KONCERT & UDSTILLING

LØRDAG

kl. 12:30

SCANDIC ODENSE

10

MAJ

Odd Fellow Ordenen
Borderloge nr. 26
Kong Hroar I.O.O.F.

KONCERT & UDSTILLING

FREDAG

kl. 20:30

HILLERØD

17

MAJ


FOA1
Seniorklubben BB14

KONCERT & UDSTILLING

FREDAG

kl. 11:00

VALBY

28

MAJ


Peder Lykke Centret
Markedsdag

SOMMERFEST

TIRSDAG

kl. 13:15

AMAGER

01

JUNI

FDF
Korsvejsmarked
2024

KONCERT

LØRDAG

kl. 14:30

TÅRNBY

16

JUNI


Blå Kors
40 års Jubilæum

FEST

SØNDAG

kl. 13:00

TÅSTRUP

18

JUNI


Plejecenter
Absalonhus

SANKTHANS FEST

TIRSDAG

kl. 13:30

KØBENHAVN V

19

JUNI


Ørestad
Plejecenter

GRILLFEST

ONSDAG

kl. 12:45

København S

21

JUNI


Bo- og Levestedet
Horskær

SANKTHANS FEST

FREDAG

kl. 14:00

VAMDRUP JYLLAND

22

JUNI


Søllested IF’s
Byfest

KONCERT

LØRDAG

kl. 18:00

SØLLESTED

23

JUNI

Sankthans
Søndersøhave
Plejeboliger

SANKTHANS FEST

SØNDAG

kl. 10:30

GENTOFTE

24

JUNI


Plejecenter
Møllehuset

SANKTHANS FEST

MANDAG

kl. 13:30

København N

30

JUNI


Bents
Sommerfest

SOMMERFEST

SØNDAG

kl. 14:00

BRØNDBY STRAND

1. juli
SOMMERFERIE
22. juli

  

13

JULI


AFLYST

SIKKE EN SOMMER

LØRDAG

kl. 15:30

LANGELAND

22

AUGUST


Plejecenter
Sømarken

HØSTFEST

TORSDAG

kl. 10:15

NYKØBING FALSTER

22

AUGUST


Margrethe
Hjemmet

HØSTFEST

TORSDAG

kl. 14:00

ROSKILDE

31

AUGUST


Michael’s
Fødselsdag

FØDSELSDAGSFEST

LØRDAG

kl. 21:00

RØDOVRE

10

SEPTEMBER


Plejecenter
Egelunden

HØSTFEST

TIRSDAG

kl. 12:00

KOKKEDAL

11

SEPTEMBER


Tingbjerg
Hjemmet

HØSTFEST

ONSDAG

kl. 19:00

BRØNSHØJ

12

SEPTEMBER


Plejehjemmet
Thorsgården

HØSTFEST

TORSDAG

kl. 14:00

AARHUS  JYLLAND

25

SEPTEMBER


Plejehjemmet
Ørbygård

HØSTFEST

ONSDAG

kl. 13:00

RØDOVRE

25

SEPTEMBER


Viby Musikforening
Viby Sjælland

UDSTILLING & KONCERT

ONSDAG

kl. 19:00

VIBY SJÆLLAND

03

OKTOBER


Sct. Thøgersgaard
Plejecenter

HØSTFEST

TORSDAG

kl. 11:00

VESTERVIG  JYLLAND

04

OKTOBER


Blå Kors
60 års Jubilæum

FEST

FREDAG

kl. 15:00

HOBRO JYLLAND

12

NOVEMBER


Plejehjemmet
Humlehaven

FØDSELSDAGSFEST

TIRSDAG

kl. 14:30

ÅRSLEV FYN

   

   

Årets Juleshow
2024

  

21

NOVEMBER


Margrethe Hjemmet

JULESHOW

TORSDAG

kl. 14:00

ROSKILDE

21

NOVEMBER


Kirkenskorshær
Juleshow

JULESHOW

TORSDAG

kl. 18:30

ROSKILDE

30

NOVEMBER


Bettina’s
Fødselsdag

FØDSELSDAGSFEST

LØRDAG

kl. 21:00

GREVE

07

DECEMBER


Surprice 
Fødselsdag

FØDSELSDAGSFEST

LØRDAG

kl. 16:00

FYN

01

MAJ 2025


1. Maj
3F Nordsjælland Øst

ARBEJDERNES KAMPDAG

TORSDAG

kl. 11:00

HELSINGØR

12

JULI 2025


Bagenkop
Havnefest

SIKKE EN SOMMER

LØRDAG

kl. 15:30

LANGELAND